Hoofd-
Bessen

Voedingswaarde, chemische samenstelling en caloriegehalte

Hieronder staan ​​tabellen met chemische samenstelling en diagrammen waaruit je kunt achterhalen welke voedingswaarde, welke vitamines, mineralen en hoeveel calorieën dit voedingsproduct bevat. Na verloop van tijd is één blik op de grafieken voldoende om de voedingswaarde van voedsel te begrijpen..

De tabellen tonen de% CPN-gegevens. Dit is de aanbevolen dagelijkse behoefte voor een volwassene, naar het voorbeeld van een vrouw, een overwegend handarbeider, met een energieverbruik van 2000 kcal / dag, in overeenstemming met de normen voor fysiologische behoeften aan energie en voedingsstoffen die we hebben aangenomen voor verschillende groepen van de Russische Federatie van 18 december 2008.

Op dit moment worden de aanbevelingen van het Institute of Medicine van de National Academy of Sciences van de Verenigde Staten voor kinderen van 1-3 jaar oud gebruikt om het aminozuurpercentage en% CSP in essentiële aminozuren voor kinderen van 1-3 jaar oud te berekenen, gebaseerd op hun verhoogde eiwitbehoefte van 0,88 g per 1 kg gewicht per dag, in plaats van 0 66 g / 1 kg voor volwassenen. (Inname van energie, koolhydraten, voedingsvezels, vetzuren, cholesterol, eiwitten en aminozuren vanaf 2002/2005)

Uw dagelijkse inname kan hoger of lager zijn dan het hier gegeven% RSP..

Nuttige eigenschappen van fetakaas voor mensen

Brynza is een zeer waardevol zuivelproduct dat een positief effect heeft op het functioneren van alle organen en systemen. Met behulp van deze kaas kunt u uw gezondheid versterken, uw uiterlijk verjongen en lichaamscellen voorzien van kracht, kracht.

Voordeel

Brynza wordt gemaakt van twee soorten melk: schapen en koeien. Ondanks dit verschil is de chemische samenstelling van de twee producten niet erg verschillend. En hun nuttige eigenschappen zijn ongeveer hetzelfde. Het enige verschil is de hoeveelheid vitamines en mineralen die in elke individuele kaassoort zit. Dus in schapenkaas bevat het iets meer waardevolle stoffen.

Van alle kazen is Brynza een van de meest gezonde voedingsmiddelen. De samenstelling van fetakaas is immers harmonieus in balans en heeft een bijzonder positief effect op het lichaam. Dit product bevat veel eiwitten, die lichaamscellen van energie voorzien. De aanwezigheid van een grote hoeveelheid calcium, die gemakkelijk wordt opgenomen, helpt het lichaam te verrijken met de dagelijkse norm van dit mineraal en normaliseert de bloedvorming. En hiervoor heb je maar 100-125 gram product per dag nodig.

De aanwezigheid van een waardevolle samenstelling maakt kaas tot een waardevol voedingsproduct dat een gunstig effect heeft op het skelet, tanden versterkt, haar en nagels geneest. Doordat deze kaas gemaakt is zonder warmtebehandeling, bevat deze een maximum aan voedingsstoffen.

Met behulp van fetakaas kunt u het spijsverteringskanaal snel normaliseren en de gezondheid verbeteren met dysbiose. Ook vermindert dit product de intensiteit van de ontwikkeling van verrotte processen in de darm. Daarnaast heeft deze kaas een positief effect op de huidconditie. Hierdoor wordt de huid verjongd, elastischer, fluweelzacht.

Door zijn waardevolle samenstelling is dit product zeer nuttig voor zwangere vrouwen en moeders die borstvoeding geven. Je moet deze kaas niet weigeren als je kracht nodig hebt of de potentie wilt vergroten. Bovendien verbetert de introductie van kaas in de voeding de stemming en geeft het lichaamscellen de hele dag kracht..

Dit product mag niet worden gecombineerd met vis, gevogelte, peulvruchten, suiker, desserts en zoete vruchten. Kaas bevat een minimale hoeveelheid koolhydraten, maar er zijn veel verzadigde vetten. Goed bereide verse fetakaas bevat geen schadelijke stoffen. Bovendien bevat dit product geen kankerverwekkende stoffen..

In grote hoeveelheden zal dit voedingsproduct schadelijk zijn voor mensen met obesitas en voor iedereen die niet in grote hoeveelheden zout mag eten..

Calorie-inhoud

Koemelkkaas bevat 262 kcal (13,1% van de dagnorm in 2000 kcal). Schapenkaas bevat 260 kcal (13% van de dagvergoeding).

EenhedenBedrag per 100 gramCaloriegehalte, kcal (feta van koeien / schapen)
1 theelepel615,72 / 15,6
1 eetlepelachttien47.16 / 46.8
1 kopje (200 ml)280733,6 / 728
1 kopje (250 ml)3851008,7 / 1001

Contra-indicaties

U mag geen fetakaas eten aan mensen die last hebben van bloeddrukstijgingen. U moet dit product ook vermijden voor iedereen die geen zoutrijk voedsel mag eten..

Het is noodzakelijk om deze kaas uit te sluiten van het dieet van mensen die problemen hebben met het functioneren van de nieren, de alvleesklier. Ook mag deze kaas niet worden gegeten als er ziekten zijn van het zenuwstelsel, de lever, de maag en de galwegen. Als je nog steeds zin hebt om kaas te eten, moet je het in water weken en pas daarna in je dieet opnemen.

Als zwangere fetakaas nuttig is, kan dit product alleen baby's schaden. Geef dit product daarom niet aan kinderen jonger dan twee jaar..

De voedingswaarde

ComponentnaamBedrag in gram (per 100 gram)% dagtarief
KoeSchapenKoeSchapen
Eekhoorns22.121.14845.9
Vetten19.218.834.333.6
Koolhydraten0.40.30.20.1
Verzadigde vetzuren12.311.268.3362.22
Enkelvoudig onverzadigde vetzuren4.23.811.6710.56
Meervoudig onverzadigde vetzuren2,32.238.3336.67

Vitamines en mineralen

Vitamine naamBedrag per 100 gram% dagtarief
KoeSchapenKoeSchapen
Vitamine C (ascorbinezuur)1 mg1 mg1,11,1
Vitamine B1 (Thiamine)0,04 mg0,05 mg2.73.3
Vitamine B2 (riboflavine)0,12 mg0,15 mg6.78.3
Vitamine D (Calciferol)0,62 mcg0,61 mcg6.26.1
Vitamine E (tocoferol)0,3 mg0,4 mg22.7
Vitamine A (retinol-equivalent)0,17 mg0,18 mgtwintig21.3
Beta-caroteen0,06 mg0,07 mg1,21.4
Vitamine PP (niacine-equivalent)0,3 mg3,7 mg2518.5

Naast belangrijke vitamines en hun hoge concentratie, zijn er mineralen in Brynza. Hun aantal geeft het lichaam een ​​bijna dagelijkse norm van deze stoffen die belangrijk zijn voor de gezondheid.

Minerale naamBedrag per 100 gram% dagtarief
KoeSchapenKoeSchapen
Ijzer0,7 mg0,9 mg3.95
Calcium630 mg780 mg6378
Kalium95 mg115 mg3.84.6
Natrium1200 mg1200 mg92.392.3
Magnesium24 mg35 mg68.8
Fosfor375 mg525 mg46.965.6
Zwavel221 mg211 mg22.121.1

Brynza eet graag op elke leeftijd. Dergelijke verslavingen zijn niet verrassend: deze kaas heeft een aangename smaak. Daarnaast is fetakaas erg gezond en heeft het een herstellend effect op alle organen en systemen. Als gevolg hiervan krijgt het lichaam een ​​volledige lading energie en een belangrijk vitamine-mineraalcomplex.

Brynza: caloriegehalte, BZHU, voordelen en schade aan het lichaam

Brynza is een soort zure melkproducten met een eigenaardige brakke smaak. Behoort tot de categorie pekelkaas. Bij de productie is het belangrijkste ingrediënt koe, geit of schapenmelk. Het kan als zelfstandig gerecht worden gebruikt. Brynza wordt niet alleen gewaardeerd om zijn buitengewone smaak, maar ook om zijn gunstige eigenschappen voor het menselijk lichaam. Het wordt aanbevolen om dit product in de dagelijkse voeding op te nemen voor mensen van alle leeftijdscategorieën, maar vooral voor kinderen en ouderen.

STERREN VAN SLIMME STERREN!

Irina Pegova schokte iedereen met een recept om af te vallen: "Ik heb 27 kg afgegooid en blijf afvallen, ik haal het gewoon 's nachts." Lees meer >>

Brynza wordt gemaakt met een speciale technologie: rijping vindt plaats in een speciale pekel. Om deze reden heeft het product een licht waterige, maar dichte structuur, zure geur en smaak. Buiten is dergelijke kaas wit van kleur en zonder korsten; grijze korrelige insluitsels zijn zichtbaar op de snede.

Tot op heden wordt een breed assortiment van dergelijke kaas in winkels aangeboden. Het wordt voornamelijk geleverd door lokale fabrikanten, maar ook uit Moldavië en Bulgarije. Maar je kunt zo'n product thuis koken.

In tegenstelling tot andere kaasproducten heeft fetakaas een meer uitgebalanceerde biochemische samenstelling. Er zitten minder vetten in, maar veel meer eiwitten. Er werd een rijk calciumgehalte opgemerkt: slechts 100 gram van het product maakt het mogelijk om de dagelijkse inname aan te vullen. Regelmatig gebruik van dergelijke kaas beschermt tegen de ontwikkeling van osteoporose, botaandoeningen en cariës. Omdat fetakaas rauw wordt gegeten, komen alle vitamines en mineralen ongewijzigd in het lichaam..

Het gemiddelde caloriegehalte per gram portie is ongeveer 245 kcal, maar het gebeurt minder - het hangt af van het vetgehalte van het hoofdingrediënt. In schapenmelk is het vetgehalte van het product 270–290 kcal en dat van de koe 150–220 kcal. Energiewaarde wordt bepaald door de verdeling van BZHU: eiwit - 7-17%, vet -23-25%, geen koolhydraten. Volgens deze samenstelling is het product geïndiceerd voor opname in diëten voor gewichtsverlies..

Pekelkaas wordt niet eerder dan 20 dagen voorafgaand aan inweken verkocht, die kan worden verlengd tot 60 of meer dagen. Het transport duurt even. Daarom is het moeilijk om de exacte fabricagedatum en de blootstellingstijd van het product op het etiket te vinden. Daarom moet u zich bij het kopen concentreren op andere kwaliteitscriteria:

  • De korst van Brynza is afwezig. Als een gedroogde oppervlaktelaag wordt waargenomen, is de vervaldatum verstreken. Hoe langer het product op zijn klant wacht, hoe minder nuttige micro-organismen erin blijven zitten.
  • De binnenkant is verzegeld, zonder gaten. Meerdere leegtes van willekeurige configuratie zijn acceptabel. Als het er veel zijn, wordt de productietechnologie geschonden of is de verkoopdatum verstreken.
  • Brynza met een vetgehalte van 40% en hoger wordt als gunstiger beschouwd.

Bewaar dit product correct in de koelkast, bij voorkeur in een glazen bak. Om de vorming van rot te voorkomen, worden onder de bodem verschillende geraffineerde suikers geplaatst.

De B-, A- en C-vitamines zijn van onschatbare waarde voor het versterken van de immuniteit en andere macro- en micro-elementen die in elk zuivelproduct voorkomen.

Brynza is een onmisbare bron van eiwitten en vetten. Het wordt beschouwd als een kampioen in het gehalte aan fosfor en calcium. Dit laatste dient op zijn beurt als preventie: rachitis, osteoporose, artritis, artrose en heeft een gunstig effect op de tanden. Het is voldoende om 80 gram product per dag te eten om het lichaam volledig te verzadigen met alles wat nodig is. Opgemerkt wordt dat vrouwen die regelmatig kaas gebruiken er frisser en jonger uitzien..

Het wordt aanbevolen om natuurlijke fetakaas in een gewoon dieet op te nemen: voor kinderen vanaf 2 jaar, ouderen, zwangere en zogende vrouwen.

Nuttige eigenschappen van kaas:

  • voorkomt de ontwikkeling van bederfelijke processen in de darm;
  • verbetert de spijsvertering;
  • versnelt de stofwisseling;
  • voorkomt vroegtijdige veroudering;
  • positief effect op de huid en het haar;
  • dient als preventie van cariës;
  • vernietigt pathogene bacteriën en reinigt het lichaam van gifstoffen;
  • ondersteunt de voortplantingsfunctie in een gezonde staat.

Brynza is een gezond voedingsmiddel dat het gewicht kan stabiliseren. Vanwege het lage aantal calorieën is het aangewezen voor opname in verschillende diëten om gewicht te verliezen. Vanwege de hoge voedingswaarde verzadigt een dergelijk product lange tijd.

Het gebruik van fetakaas tijdens de zwangerschap helpt de foetus zich goed te ontwikkelen en verzadigt het lichaam van de moeder met vitamines en mineralen. Dankzij calcium is het mogelijk om de botgezondheid te behouden. Zo'n eiwit-vitaminesupplement helpt sporters om de vitaliteit te vergroten en spiergroei te stimuleren..

Het wordt aanbevolen om 's ochtends fetakaas te eten, zodat alle nuttige elementen de tijd hebben om volledig te absorberen. Vanwege het verhoogde vetgehalte moeten afvallen mensen onthouden van avondmaaltijden met de toevoeging van dergelijke kaas. Ideaal om te serveren voor ontbijt of lunch. Combineren met vis en vlees is ongewenst, bij voorkeur met groenten en verse kruiden.

Thuis Servische fetakaas koken is eenvoudig, maar kost veel tijd. Je hebt de volgende producten nodig:

  • 2,5 of meer liter gepasteuriseerde melk (koe, schaap, geit);
  • stremselcomponent (pepsine) - op de punt van een dessertlepel.

Overtollige pepsine geeft de afgewerkte kaas een onaangename nasmaak en geur. Je kunt dit poeder kopen bij een apotheek. Het wordt aanbevolen om zelfgemaakte melk te nemen, dan blijkt het lekkerder te zijn.

  1. 1. Melk wordt verwarmd tot een temperatuur van maximaal 45 ° C en uitgeschakeld.
  2. 2. Pepsine verdund in warm water wordt voorzichtig in een dunne stroom gegoten. Laat 10-15 minuten afkoelen.
  3. 3. Begin na afkoeling intensief te kloppen tot een homogene en dikke consistentie wordt verkregen. Gebruik hiervoor een mixer of garde. Als de massa onvoldoende is, voeg dan meer stremsel toe.
  4. 4. Het omzetten van de massa in kaas duurt ongeveer 30 minuten.
  5. 5. De resulterende consistentie wordt in een vergiet gegooid, bedekt met verschillende lagen gaas. Handen worden in een bepaalde vorm gevormd en 2 uur in deze staat gelaten. Deze tijd is nodig voor een maximale afvoer van de vloeistof. Vanaf 3 liter wordt ongeveer 500 gram fetakaas verkregen.
  6. 6. Vervolgens wordt de kaasbal ondergedompeld in een zoutoplossing bereid in de verhouding: 1 liter water voor 2 theelepels keukenzout. De rijpingsperiode is 24 uur in het donker en koel. Je moet de kaas regelmatig verdraaien met een houten spatel, zodat het zouten gelijkmatig plaatsvindt.

Het uitgelekte serum kan gebruikt worden bij de bereiding van pannenkoeken en muffins of puur gedronken. Dit komt het lichaam ten goede, omdat het veel vitamines en mineralen bevat. Dagelijks gebruik van serum reinigt gifstoffen en gifstoffen, verbetert het algehele welzijn.

Kant-en-klare kaas wordt uitsluitend in pekel bewaard, maar het is raadzaam om deze de hele dag door te eten. Het is toegestaan ​​om te bedekken met een film en in de koelkast te zetten, daarna wordt de houdbaarheid verlengd tot 3 dagen. Gebruik als een onafhankelijke snack of maak sandwiches, toppings voor taarten en dessertbakken.

Brynza is behoorlijk veelzijdig qua koken. Je kunt het aan alle gerechten toevoegen: salades, soepen, warm, snacks, sauzen, pasta. Brynza kan worden vervangen door harde kazen die vaak bij het koken worden gebruikt. Als je het sterke zoutgehalte niet lekker vindt, snijd dan in blokjes en dompel 4-5 minuten in kokend water. Meestal worden salades gemaakt met dergelijke kaas..

Brynza: nuttige eigenschappen en contra-indicaties, recepten, foto's

Brynza is een soort gefermenteerd melkproduct gerelateerd aan pekelkaas. Het heeft een zoute smaak. Deze kaas kan een zelfstandig gerecht zijn. Het wordt goed ontvangen door kinderen, volwassenen van alle leeftijden. Voor de productie ervan wordt meestal koemelk, geit of schapen gebruikt. Pekelkaas rijpt in een speciale pekel, dus de consistentie is enigszins waterig, kleine kaaskorrels zijn te zien in de sectie. Brynza is een zeer gezond en smakelijk product, maar het heeft contra-indicaties en productmisbruik kan het lichaam schaden.

Deze kaas heeft geen kaaskorst, het oppervlak is gelijkmatig, glad (als de kaaskop in een rooster van linnen of dicht katoen is geplaatst, kan het oppervlak zelfs kleine knobbeltjes hebben). Brynza heeft de gebruikelijke witte kleur, smaak en geur zijn specifiek. De consistentie van de kom is dicht, op sommige plaatsen kan deze iets los zitten. Bij het opdienen is het noodzakelijk om de fetakaas met een kaasmes in schijfjes van niet dunner dan 4 mm te snijden: dunnere stukjes kunnen breken. Momenteel vind je in de schappen van winkels een groot assortiment van deze kaas. De belangrijkste leveranciers zijn Rusland, Bulgarije, Moldavië. Brynza kan worden verpakt in vacuüm plasticfolie, kartonnen dozen, plastic bekers met verschillende capaciteiten.

Chemische samenstelling, caloriegehalte

100 g fetakaas bereid uit koemelk bevat:

  • 260 kilocalorieën
  • eiwitten 22 g;
  • vet 20 g
  • koolhydraten 0,5 g;
  • water 50 g.
  • cholesterol 50 mcg (maximale dagelijkse waarde: 300 mcg)
  • verzadigde vetzuren 12 g (maximaal 18,5 g)

De samenstelling bevat vitamines en mineralen en vetten:

NaamIn 100 g koeienmelk fetakaas% van de gemiddelde dagelijkse waarde
Vitamine A180 mcgtwintig
Vitamine B20,12 mg6.5
Vitamine B50,3 mg6
Vitamine b121,5 mcgvijftig
Vitamine D0,6 mcg6
Vitamine B35 mg25
Calcium Ca630 mg60
Magnesium Mg25 mg6
Natrium Na1200 mg90
Phosphorus Ph370 mg65
Zink Zn3,7 mgdertig
Enkelvoudig onverzadigde vetzuren5 gdertig
Omega 30,16 gachttien
Omega 60,49 g10.5

Brynza heeft in zijn samenstelling zowel uitwisselbare als essentiële aminozuren.

Calorieën 100 g schapenkaas uit schapenmelk: ongeveer 300 kcal.

Kaasglycemische index: 0

Voordeel

Alle soorten zuivelproducten behoren tot de gezondste ter wereld. Voor veel mensen vormen ze de basis van het dieet. Hun voordeel ligt in het hoge gehalte aan vitamines en voedingsstoffen die een gunstig effect hebben op het hele lichaam. Een waardevolle groep van vitamine B, C en A versterkt het lichaam, verbetert de immuniteit. Sporenelementen en mineralen worden gemakkelijk opgenomen in het bloed, waardoor het lichaam ook sterker en sterker wordt.

Brynza is de belangrijkste leverancier van waardevol eiwit, het lichaam neemt het binnen enkele uren op. De dagelijkse norm voor fetakaas is niet meer dan 70 g, dit is genoeg om niet alleen van het product te genieten, maar ook om veel nuttige elementen te krijgen.

Elke kaas, inclusief fetakaas, bevat een grote hoeveelheid calcium. Het versterkt de tanden en het hele skelet. Calcium helpt ook het immuunsysteem om met de belasting om te gaan tijdens perioden van virale ziekte. Het belangrijkste is om het lichaam constant bij te vullen met calcium. Veel mensen zien geen zuivelproducten, zoals melk, zure room, kwark. En iedereen houdt van kazen. Calcium in fetakaas of een andere kaas wordt volledig opgenomen en gaat meer dan een dag mee.

Een andere unieke eigenschap van fetakaas is het voorkomen van bederfelijke processen in het lichaam. Intensieve onderdrukking en opschorting van de ontwikkeling van bacteriën in de darm.

Voedingsdeskundigen staan ​​toe dat zowel fetakaas in de dagelijkse voeding wordt opgenomen als om individuele diëten te maken. Dit product bevordert het spijsverteringsproces in het lichaam. De versnelling van het metabolisme is ook de verdienste van kazen. Een verbazingwekkend feit is bewezen: een vrouw die dagelijks pekelkaas gebruikt, ziet er frisser uit, haar huid is soepel en fluwelig. Dit product kan veilig worden aangeboden aan ouderen en kinderen. Kaas kan in kleine porties aan een kind vanaf 2 jaar worden gegeven.

Het belangrijkste waar u op moet letten bij het kopen van een product:

  • kwaliteit (bewezen merk, merk);
  • integriteit van de verpakking (zonder deuken of schade);
  • houdbaarheid.

Het is ook nodig om te kijken naar de hoeveelheid vloeistof onder de verpakking. De inhoud moet matig zijn. U kunt de elasticiteit van de fetakaas (met een lichte druk op de vingers), de kleur (van sneeuwwit tot lichtgeel) en de vorm (zelfs staaf of cilinder) controleren.

Als je echt van kaas houdt, introduceer dan harde variëteiten met een minimaal zoutgehalte in het dieet. Te samentrekkende en zoute smaak, verwijder met een warmtebehandeling of een stoombad. Hoe langer de kaas in open vorm wordt bewaard (de integriteit van de verpakking wordt geschonden), hoe meer zout de smaak krijgt. Kinderen kunnen dit product krijgen binnen 24 uur na het openen van het verpakkingsmateriaal..

Schadelijke eigenschappen en contra-indicaties

Brynza bevat een grote hoeveelheid zout, waarvan bekend is dat het de nieren aantast..

Brynza mag niet worden geconsumeerd door mensen met ziekten:

  • lever
  • alvleesklier;
  • zenuwstelsel.

Kaas is verboden voor degenen die lactose niet verdragen..

Brynza mag niet worden gegeten met vlees (gekookt, gebakken, gerookt), vis, plantaardige oliën en zoetwaren.

Video van Brynza

De voordelen en nadelen van het product. Hoe u een goede fetakaas kiest, hoe u andere eigenschappen en tips op de juiste manier bewaart.

Hoe te kiezen en op te slaan?

Houd er bij het kiezen van dit product rekening mee dat de informatie op de verpakking niet altijd correct is. Feit is dat de kaas, voordat hij in de verkoop gaat, een speciale verwerking ondergaat - hij is gedrenkt in pekel. Het duurt 20 tot 60 dagen of langer. Sommige soorten kaas (gebeitst, gegarneerd) worden meerdere keren langer geweekt.

Afhankelijk van de afstand tussen de fabrikant en de verkooppunten, kan het transport van afgewerkte producten enkele uren tot meerdere dagen duren.

Gezien deze feiten mag u niet vertrouwen op de nauwkeurigheid van de informatie op het etiket. Op welke tekens moet u letten om een ​​kwaliteitsproduct te kiezen?

Gebrek aan korst. In tegenstelling tot andere kaassoorten mag het oppervlak van de kaas niet verdicht worden. De gedroogde rand in de vorm van een korst is het bewijs dat de implementatieperiode het toegestane tarief heeft overschreden.

Deze kaas mag niet worden gekocht. Bij een lange verkoop neemt het aantal nuttige bacteriën af, waardoor de kwaliteit van het product afneemt.

Solide consistentie. De poreuze structuur die kenmerkend is voor sommige harde kazen is onaanvaardbaar voor kaas van hoge kwaliteit. Solide consistentie is een duidelijk teken in het voordeel van het product..

De aanwezigheid van 1-2 holtes in de kaaskop is geen bewijs van slechte kwaliteit en wordt als acceptabel beschouwd. De meeste zijn een teken van onjuiste voorbereiding, verwerking, transport of opslag..

Vetgehalte - minimaal 40%. Brynza moet een voldoende vetgehalte hebben. Als deze indicator minder dan 40% is, levert het product geen voordelen op, maar kan het juist gezondheidsproblemen veroorzaken..

Vetten zijn belangrijke structurele componenten van het lichaam. Ze zijn nodig voor een normale gezondheid, hormonale balans, gezonde huid, haar, nagels.

Het vrouwelijk lichaam heeft meer vetten nodig dan het mannelijk lichaam. Het ontbreken van deze stoffen kan cyclusstoornissen veroorzaken, draagproblemen tijdens de zwangerschap.

Producten met een hoog vetgehalte zijn niet alleen nuttig, maar smaken ook goed. Ze worden beter door het lichaam opgenomen. Vetarm - integendeel, worden slecht verwerkt, kunnen spijsverteringsproblemen en huiduitslag veroorzaken..

Om een ​​dieet correct op te stellen, moet u leren hoe u het dagtarief van KBZhU kunt berekenen. Producten met een hoog vetgehalte moeten in het menu worden opgenomen en mogen het toegestane aantal calorieën niet overschrijden.

Bewaar fetakaas in de koelkast in een bakje. Om de veiligheid van het product te vergroten, moet het in een glazen schaal worden geplaatst. Om te beschermen tegen schimmel en rot, moet je 4-5 blokjes geraffineerde suiker in een bakje doen waar fetakaas wordt bewaard.

Als het naar jouw smaak lijkt dat de fetakaas erg zout is, verdeel het dan in porties (blokjes van 70-80 g), dompel 4-6 minuten in heet gekookt water, koel.

Thuis pekelkaas maken

Kaas kan je zelf koken. Het recept is simpel, maar kost veel tijd. Heb geduld en de volgende producten:

  • gepasteuriseerde melk (geit, koe) - minimaal 2,5 liter, optioneel meer;
  • een speciaal bestanddeel van pepsine - op het puntje van een theelepel, niet meer (als je het overdrijft met een dosering, zal de kaas een onaangename nasmaak en geur hebben); het kan worden gekocht op de markt of apotheek.

Brynza wordt lekkerder als je zelfgemaakte melk gebruikt. Drie gram verse melk levert 500 gram fetakaas op.

  • Verwarm melk tot een temperatuur van niet meer dan 45 ° C, haal van het vuur, giet heel voorzichtig pepsine verdund in gekookt water.
  • Roer de melk constant, laat 10 minuten afkoelen.
  • Als de melk eenmaal is afgekoeld, klop je deze intensief tot een uniforme, dichte massa, hiervoor kun je een vork of een garde uit de mixer gebruiken.
  • Als het lijkt alsof de massa dun is, voeg dan een beetje meer verdunde component toe (pepsine).
  • Het proces om kaas te worden duurt ongeveer 30 minuten.
  • Gooi het resulterende product voorzichtig in een metalen vergiet of voorgekookte kaasdoek.
  • Gebruik een lepel of hand om de kaas te vormen..
  • Houd de kaas 1-2 uur lang zo dat de wei volledig glas is.
  • Dompel na een uur de resulterende klomp fetakaas in zout water. De beste optie: voor 1 liter water 2 dessertlepels zout.
  • Om de kaas gelijkmatig gezouten te maken, moet hij worden omgedraaid met een houten stok of lepel.
  • Product rijpingstijd - 24 uur op een koele en donkere plaats.

Advies aan huisvrouwen. Haast je niet om de verkregen kaaswei in de gootsteen te gieten: het is erg handig. De vloeistof is rijk aan hoogwaardige eiwitten en caloriearm, het bevat componenten zoals kalium, calcium en mangaan. Als je het meerdere dagen achter elkaar gebruikt, kun je alle gifstoffen uit het lichaam verwijderen. Serum voldoet goed aan honger en dorst. Veel mensen koken er liever traditionele Russische okroshka op..

Het is alleen nodig om zelfgemaakte fetakaas in pekel te bewaren, maar het is het beste om het de eerste dag te eten. Ook kan kaas in de koelkast worden bewaard, goed afgesloten met een plastic zak.

Brynza-recepten

Meestal wordt kaas gebruikt om lichte salades te maken. Ze geeft ze een pittige smaak..

Ongewone salade met fetakaas, kip en rijpe avocado. Je hebt de volgende ingrediënten nodig:

  • 1 middelgrote avocado
  • een bosje verse kruiden (salade en peterselie);
  • halfgekookte kipfilet;
  • 2 eetlepels citroensap;
  • 200-250 gram fetakaas;
  • olijfolie, zwarte peper en zout.

Vijf kookstappen:

  1. Snijd de borst in grote plakjes, bak 5-7 minuten in een hete koekenpan in olijfolie.
  2. Snijd avocado, schil, verwijder de pit, splits in gelijke plakjes.
  3. Crush greens: het zal de salade lichter maken.
  4. Voeg avocado, kruiden en gesneden fetakaas toe aan de gekoelde kip.
  5. Gebruik citroensap als dressing.

Een lichte en voedzame gezonde salade zal uw vakantietafel versieren.

Caloriearme salade met kwark en fetakaas. Voor twee porties heb je nodig:

  • 200 g magere losse wrongel en 150 g fetakaas;
  • 100 g rode uien;
  • 4-6 teentjes jonge knoflook;
  • greens en paprika's naar smaak.

Een hartig aperitief wordt 15 minuten gekookt, gekoeld geserveerd aan tafel. Stadia van voorbereiding:

  • Maal knoflook in een vijzel, hak de ui fijn.
  • Voeg de resulterende massa toe aan de kwark en de fijngehakte fetakaas.
  • Garneer het voorgerecht met greens en granaatappel.

Zo'n salade kan worden geserveerd in tartlets, met grijs brood of platte cake.

Zeesalade met fetakaas. Boodschappenlijstje:

  • koningsgarnalen - 300 g;
  • zoete gekleurde paprika's - 1 stuk;
  • fetakaas - 180-220 g;
  • plantaardige (olijf- of zonnebloem) olie - 50 g;
  • halve limoen of citroen;
  • zout en zwarte peper naar smaak.

4 kookstappen:

  1. Garnalen ontdooien, 3 minuten in kokend, licht gezouten water dippen, niet meer.
  2. Koel en snijd in kleine stukjes.
  3. Snijd de fetakaas in gelijke blokjes (1 cm), paprika in nette plakjes.
  4. Leg sla, garnalen, peper en kaas op een grote schaal, zout en peper naar smaak, giet een beetje olie en citroensap.

Griekse salade met fetakaas. Een van de meest geliefde en gewilde salades ter wereld. Het geeft niet alleen veel voldoening, maar is ook licht. Voor de bereiding heeft u alleen verse producten nodig. Alleen door verse en zoete groenten krijgt de salade een uitstekende smaak. De beste tijd voor deze salade is het einde van de zomer en de herfst. Maar huisvrouwen en restauranthouders koken het het hele jaar door.

Producten voor Griekse salade:

  • 500 g tomaten;
  • 350 g paprika;
  • 400 g komkommers;
  • 150 g ui;
  • 200 g fetakaas;
  • 150 g olijven (pitloos).
  • 5 el. l olijf- of zonnebloemolie;
  • 2 eetlepels. l citroensap;
  • zout, peper naar smaak.

Stadia van saladebereiding:

  • Snijd schone tomaten in zelfs grote plakjes.
  • Scheid de komkommer van de schil, snijd ze in gelijke blokjes.
  • Ui in halve ringen gesneden. Om onaangename bitterheid en scherpte van de ui te verwijderen, giet je er 0,5 l kokend water overheen, laat je het 10 minuten trekken, spoel je af met stromend water.
  • Paprika's worden geschild, in dunne reepjes gesneden.
  • Snijd de fetakaas in zelfs grote blokjes.
  • Kruid de salade alleen voor het opdienen. Gebruik hoogwaardige olijfolie zoals Extra Virgin.
  • Snijd een citroen in 4 delen, pers er sap uit.
  • Voeg naar smaak een mengsel van paprika en oregano toe.
  • Alle ingrediënten worden willekeurig verspreid.
  • Het kenmerk van deze salade is de fetakaas boven..
  • Volgens het recept moet het gerecht versierd zijn met olijven of olijven..

Deze heerlijke salade wordt meestal geserveerd als aperitief bij het hoofdgerecht van vlees of vis..

Tiropita of zoute kaastaart. Een heerlijke exotische culinaire creatie. Om het thuis te koken, heb je de volgende ingrediënten nodig:

  • 400-500 g filodeeg;
  • 800-900 g verse fetakaas;
  • 4-5 eieren, zout, zwarte peper;
  • zonnebloem- of olijfolie.
  1. Maal voor de vulling de fetakaas fijn, voeg er 3 eieren aan toe, meng voorzichtig, voeg naar smaak peper en zout toe.
  2. Rol een dun laagje deeg uit en leg het voorzichtig op een ingevette bakplaat.
  3. Leg de brynza op het deeg met een dunne laag, maar zonder spaties.
  4. Handen veranderen een laag deeg met vulling in een accordeon.
  5. Voordat de cake naar de oven wordt gestuurd, moet het product grondig worden ingevet met een ei.

Kooktijd - 20-30 minuten bij een temperatuur van maximaal 180 ° C.

Serveer Tiropit alleen in koude vorm aan tafel, het zal zeer aangenaam zijn om deze taart met olijven of olijven te eten. Gebruik als drank droge witte wijn of een sprankelend drankje.

Courgette onder fetakaas. Veel mensen eten liever alleen caloriearm voedsel. Het caloriegehalte van een portie courgette onder fetakaas is 350 kcal. Zo'n gerecht kan worden geserveerd op een banket, feest of diner..

Voor de bereiding heb je jonge courgette nodig (hun voordeel is klein formaat en zachte schil).

  • Spoel courgette onder stromend water, snijd er met een scherp mes doorheen.
  • Snijd het vruchtvlees, hak en zout een beetje. Courgette lijkt nu op kleine boten.
  • Voeg de roggebroodkruimels, fijngehakte uien toe aan de pulp.
  • Scheid de fetakaas van de pekel, rasp.
  • Desgewenst kan er zwarte peper en knoflook aan de kaas worden toegevoegd.
  • Alle ingrediënten voor de vulling moeten in een hete pan worden gedaan en 5-7 minuten in olijfolie bakken.
  • "Boten" bakken ook aan beide kanten in een pan.
  • Leg de gefrituurde courgette in een diepe vuurvaste schaal en vul met een theelepel vulling.
  • Giet de saus over alle porties. Meng hiervoor mayonaise en zure room, elk 100 g. De saus maakt courgette zachter en sappiger..
  • Bak de schaal op een temperatuur van niet meer dan 200 ° C. Zodra je een heerlijke gouden korst ziet, is het gerecht klaar.

Serveer de afgewerkte boten op een grote schaal met kruiden en verse kerstomaatjes.

Historische en interessante feiten

Zure kazen zijn het nationale voedsel van de inwoners van de Kaukasus, Oekraïne, Moldavië, Bulgarije en Transkaukasië. Deze kaas heeft een zeer oude geschiedenis. Volgens de legende nam een ​​Arabische koopman zevenduizend jaar geleden een rugzak mee op een campagne, waar melk werd opgeslagen. Hij keek enkele dagen niet in zijn tas, maar na een tijdje brak de tas, er kwam een ​​troebele vloeistof uit. Onderaan de tas ontdekte de Arabier een klein elastisch stukje kaas. Uit de kronieken is ook bekend dat de oude Grieken niet aan tafel zaten als de vrouwen geen zelfgemaakte kaas aan tafel serveerden.

Volgens oosterse tradities bereidden alleen vrouwen deze kaas. Het product werd opgeslagen in hoge kleipotten of kannen. Het moet in zout water of druivensap worden geplaatst.

In de oudheid, toen de nomaden met hun kudde reden, onder de brandende zon, verzuurde melk onmiddellijk. Hoezeer de nomaden er ook spijt van hadden, ze moesten het uitstorten. Maar al snel slaagden ze erin een oplossing te vinden en er kaas van te maken.

Er zijn veel verhalen, ballades en legendes over kaas. Maar elk van hen zegt dat goede fetakaas als een delicatesse wordt beschouwd.

Interessante feiten over Brynza:

  • Elk jaar wordt in de Transkarpathische stad Rakhiv het Brynza-festival gehouden, dat duizenden toeristen van over de hele wereld trekt. De traditie van het Brynza-festival is al enkele eeuwen aan de gang.
  • Voor de bereiding van 1 kg fetakaas is ongeveer 5 liter schapenmelk of ongeveer 15 koeien nodig.

Brynza

Brynza is een pekelkaas, die niet alleen is gemaakt van koemelk, maar ook van geiten-, schapen-, buffelmelk en soms van een mengsel van deze soorten melk. Bij de implementatie van fetakaas komt het na 20 dagen weken in pekel, soms na 60 dagen. Volgens het label kunnen we in principe niet bepalen hoeveel dagen de kaas in pekel is gedrenkt. Maar als de fetakaas scherper en zouter is, werd hij dienovereenkomstig 60 dagen of langer in pekel gedrenkt.

In tegenstelling tot de meeste kazen heeft het kaasoppervlak geen korst. Als de kaas aan de randen enigszins is opgedroogd, betekent dit dat hij lange tijd op het aanrecht heeft gelegen en een aantal van zijn nuttige stoffen heeft verloren. Er is geen echte kaas die inherent is aan het karakteristieke "gatenpatroon" van de meeste kazen. Er zijn zeer weinig holtes in hoogwaardige fetakaas en zelfs die met een onregelmatige vorm.

Massafractie vet in droge stof (aangegeven op de verpakking) - is een indicator van bruikbaarheid en smaak, moet minimaal 40% zijn. En de lekkerste en gezondste fetakaas met een vetgehalte van 50%.

De geboorteplaats van Brynza is het Arabische Oosten. De geboortetijd is zevenduizend jaar geleden. De ontdekker is de Arabische koopman Kanan. Tijdens een lange reis nam Kanan melk mee die in een wijnzak uit een schapenmaag was gegoten. Na vele kilometers te hebben afgelegd, besloot hij een hapje te eten, opende een wijnzak en van daaruit stroomde een modderige vloeistof naar buiten en viel een wit, dicht stolsel uit. De koopman probeerde het en was tevreden. Er was dus een ontmoeting van een man met kaas.

Bulgaren bereiden het op een speciale manier: bestrooi kaas met rode peper, voeg een beetje boter toe, wikkel het stevig in bakpapier en bak het in de oven. Op deze manier bereide kaas heeft een zeer delicate en sappige smaak en een aangenaam aroma..

Fetakaas kunt u het beste bewaren in zijn "inheemse" pekel. Zo heb je een blikje gekocht met zeshonderd gram fetakaas, en voor een salade heb je tweehonderd gram nodig. Doe de overgebleven fetakaas voorzichtig in een glazen pot of plastic bak en giet de hele pekel erop. Dek de vaat af en zet in de koelkast. Gebruik binnen twee tot drie weken. Als er geen pekel is, wikkel de fetakaas dan stevig in folie of film.

Brynza caloriegehalte

Brynza bevat ongeveer 260 kcal en ongeveer 18 g proteïne, wat een uitstekende indicator is als je spiermassa moet opbouwen of gewoon het lichaam met energie moet vullen. Slechts 100 g product geeft je de hele dag een calciumreserve..

Voedingswaarde per 100 gram:

Eiwitten, grVetten, grKoolhydraten, grAsh, grWater, grCaloriegehalte, kcal
22.219.20.4552260

Nuttige eigenschappen van fetakaas

Brynza bevat 288 calorieën, tot 15 g eiwit en tot 26 g vet, evenals calcium, natrium, fosfor, vitamine B1, B2 en C.

Ze raadt aan fetakaas en schapenkaas pas na een maand opslag te eten.

Brynza is erg nuttig voor de gezondheid van de huid en het lichaam als geheel. Regelmatig gebruik van fetakaas helpt de jeugdigheid, gladheid, fluweligheid en stevigheid van de huid te behouden.

Vanwege het hoge gehalte aan calcium, dat in een licht verteerbare vorm is, is fetakaas nuttig voor het behoud van tanden en het skelet. Brynza zal ook de spijsvertering vergemakkelijken en de ontwikkeling van bederfelijke bacteriën in de darm remmen..

Gevaarlijke eigenschappen van fetakaas

Brynza is gecontra-indiceerd bij mensen met aandoeningen van de nieren, galwegen, lever, maag en alvleesklier. Dit komt door het hoge zoutgehalte van het product. Het zoutgehalte kan worden verminderd door warmtebehandeling, hiervoor is het voldoende om de kaas enkele minuten in kokend water te houden of enige tijd in gewoon water te laten weken. Na verwerking kan dit zuivelproduct zelfs worden geconsumeerd door mensen die aan de bovengenoemde ziekten lijden..

Het bevat praktisch geen kalium, maar tegelijkertijd is het natriumgehalte vrij hoog, daarom is fetakaas gecontra-indiceerd voor mensen die problemen hebben met de bloedsomloop, het zenuwstelsel.

Ook niet aanbevolen voor gebruik door mensen met lactose-intolerantie.

Deze video bespreekt de gunstige eigenschappen van fetakaas en de waarde ervan in de voeding van een gezond persoon. Artsen delen hun mening over het product.

Brynza: voordeel en schade

Brynza - een van de oudste voedingsmiddelen die mensen aten. Traditioneel wordt dit type kaas gemaakt van schapenmelk, maar nu zijn er producenten die koemelk en geiten gebruiken om deze gezouten kaas te maken. Hierdoor nemen de smaak en het voordeel van het product in kwestie voor een persoon helemaal niet af.

De samenstelling en voedingswaarde van fetakaas

Voedingswaarde van 100 g:

  • Calorieën: 262 kcal
  • Eiwit: 22,1 gr
  • Vet: 19,2 g
  • Koolhydraten: 0,4 g
  • Organische zuren: 1,7 g
  • Water: 52 gr
  • Verzadigde vetzuren: 12,3 g
  • Cholesterol: 52 mg
  • Mono- en disacchariden: 0,4 g
  • Essen: 5 gr

Macronutriënten:

  • Calcium: 630 mg
  • Magnesium: 24 mg
  • Natrium: 1200 mg
  • Kalium: 95 mg
  • Fosfor: 375 mg
  • Zwavel: 221 mg

Vitaminen:

  • Vitamine A: 0,17 mg
  • Vitamine PP: 0,3 mg
  • Beta-caroteen: 0,06 mg
  • Vitamine A (RE): 180 mcg
  • Vitamine B1 (Thiamine): 0,04 mg
  • Vitamine B2 (riboflavine): 0,12 mg
  • Vitamine C: 1 mg
  • Vitamine D: 0,62 mcg
  • Vitamine E (TE): 0,3 mg
  • Vitamine PP (niacine-equivalent): 5 mg

Spoorelementen:

Brynza bevat, net als alle soorten kaas, veel calorieën. Maar dit betekent niet dat mensen die hun gewicht controleren, deze zoute kaas van hun dieet moeten uitsluiten - het bevat veel vitamines en mineralen, daarom zal het in ieder geval nuttig zijn.

Brynza is een opslagplaats van eiwitten, hoewel zowel vetten als koolhydraten in voldoende hoeveelheden aanwezig zijn. Het is zo'n rijke chemische samenstelling van het product in kwestie dat het voordeel voor de menselijke gezondheid bepaalt.

Brynza - wat is het gebruik van het product

Kaas bevat een grote hoeveelheid calcium en fosfor, en in totaal is dit de beste optie voor het voorkomen van botbreuken, ontwrichting van gewrichten. Het zijn deze twee stoffen die Brynza versterkende eigenschappen geven - het gebruik van Brynza zal nuttig zijn bij osteoporose, rachitis en fracturen, maar ook voor zwangere vrouwen.

In Brynza is er een complex van aminozuren, B-vitamines en melkzuurbacteriën - dit helpt de gevolgen van leveraandoeningen het hoofd te bieden, versnelt het herstel na medische behandeling, stabiliseert het zenuwstelsel.

Notitie: Velen zijn van mening dat het product in kwestie raadzaam is om te gebruiken voor darmaandoeningen en schendingen van de microflora. Dit is niet waar - omdat de fetakaas lange tijd in een sterke zoutpekel wordt gedrenkt, worden alle levende bacteriën letterlijk vernietigd.

Het is handig om kaas in het dieet voor ouderen te introduceren - een uniek complex van vitamines en mineralen helpt bij het omgaan met vaatziekten, versterkt en maakt hun wanden elastischer. En een klein stukje fetakaas dat elke dag wordt gegeten, zal de ontwikkeling van atherosclerose voorkomen.

Schade aan fetakaas - wat te vrezen

Ondanks de aangename smaak van kaas en de duidelijke gezondheidsvoordelen, kan het product schadelijk zijn voor de gezondheid. Natuurlijk, als een persoon absoluut gezond is, dan kun je veilig fetakaas in je dagelijkse voeding opnemen. Maar u moet de dosering weten - volgens artsen mag u per dag niet meer dan 200 g van deze gezouten kaas eten.

Je moet de hoeveelheid kaas die wordt gebruikt beperken tot mensen met de volgende problemen:

  • ziekten van de nieren en de urinewegen;
  • chronische leverziekte;
  • zwaarlijvigheid en verminderde cardiovasculaire systeem.

Het is ten strengste verboden kaas te eten bij mensen met de diagnose gastritis tegen de achtergrond van een verhoogde zuurgraad van maagsap - dit kan niet alleen een verslechtering van het welzijn veroorzaken, maar ook het verschijnen van zweren op het slijmvlies van een ziek orgaan.

Als chronische nier- en leveraandoeningen eerder waren gediagnosticeerd, dan kan fetakaas alleen tijdens remissieperioden op het menu worden vermeld, je moet niet bezwijken voor de verleiding en het product in grote hoeveelheden eten - het is genoeg om aan de eerste wens te voldoen.

Het is opmerkelijk dat fetakaas absoluut niet geschikt is voor een dieetmenu, maar zelfs als een persoon zich houdt aan voedselbeperkingen en wil afvallen, kunt u zich 50-100 g fetakaas per dag veroorloven.

Deze kaas is erg zout, daarom zijn ziekten van het cardiovasculaire systeem, gewoon oedeem, verminderde urinestroom een ​​contra-indicatie voor het gebruik van fetakaas.

Feta-kaas kiezen en bewaren

Om het product in kwestie echt bruikbaar te maken, moet u de basisregels kennen voor het kiezen van kaas in winkels:

  1. De consistentie van het product moet elastisch zijn. Als de kaas verkruimelt of morst, betekent dit een schending van de productietechnologie.
  2. De randen van de kaas mogen niet droog zijn, omdat dit een lange opslag betekent met schendingen en het verlies van de meest nuttige eigenschappen.
  3. De ideale kleur van fetakaas is wit of licht geelachtig. Als er op het oppervlak van een stuk kaas donkere vlekken zijn of als er een heldergele kleur is, is het product niet vers en mag het niet worden gekocht.
  4. Bij het snijden moet de fetakaas poreus zijn, met talrijke holtes.

Artsen raden aan om kaas te kopen in winkels in fabrieken of in gespecialiseerde winkels - particuliere handelaren schenden bijna altijd de kaasproductietechnologie. Maar houd er rekening mee dat een bewaarmiddel zeker aanwezig zal zijn in winkelkaas.

Brynza wordt in de koelkast bewaard. De beste optie is om het 10-14 dagen in pekel te houden. Maar zelfs als de kaas zonder pekel is achtergebleven, kunt u deze omwikkelen met folie - op deze manier kunt u het betreffende product 5 dagen bewaren. Aan het einde van de aangegeven periodes verliest de fetakaas zowel zijn heilzame eigenschappen als smaak.

10,575 keer bekeken, 1 keer bekeken vandaag

De voordelen en nadelen van fetakaas, chemische samenstelling en regels voor productselectie.

Brynza is een zuivelproduct met een lichte tint (bijna wit) met een aantrekkelijk aroma en zure smaak.

Verhaal

Het uiterlijk van deze kaas gebeurde, zoals vele ontdekkingen in de geschiedenis, bij toeval. Zijn ontdekker was een Arabier genaamd Kanan. Het gebeurde zevenduizend jaar geleden.

Voor een lange reis legde hij melk op de bodem van zijn reistas. Enkele dagen heeft hij de tas niet geopend. Het vat met de melk brak en Kanan vond een stuk kaas samengedrukt op de bodem van de zak.

Volgens Oosterse legendes waren alleen vrouwen bezig met het maken van kaas. In het oude Griekenland zat helemaal niemand aan tafel zonder een klein stukje fetakaas te eten. Vervolgens werd het opgeslagen in kleischotels en gegoten met gezouten water. Zelfs toen begrepen mensen waarom kaas zo nuttig is.

  • Momenteel worden pekelkaas gemaakt met behulp van andere technologieën, maar ze zijn ook populair omdat ze een rijke reeks nuttige eigenschappen hebben..

Het is interessant dat lange tijd alleen kaas werd gebruikt van kazen in Kiev Ruka.

Samenstelling en caloriegehalte

In tegenstelling tot andere kaassoorten is Brynza vrij evenwichtig qua inhoud. De voordelen en nadelen van fetakaas voor het menselijk lichaam worden grotendeels bepaald door de grote hoeveelheid eiwitten en een kleine hoeveelheid vet.

  1. Omdat de bereiding van fetakaas geen warmtebehandeling vereist, behoudt deze kaas veel voedingsstoffen.
  2. Er zitten geen koolhydraten in de fetakaas, daarom nemen voedingsdeskundigen dit product vaak op in een voedingsprogramma voor gewichtsverlies..
  3. Brynza bevat:
  • Mineralen (kalium, fosfor, ijzer enz.);
  • Cholesterol;
  • Vitaminen B, A, D, E..
  • De voordelen en nadelen van fetakaas zijn te wijten aan een verscheidenheid aan componenten.

Voor 100 gram fetakaas: 19 gram eiwit, 21 gram vet, 0,6 g koolhydraten en 265 kcal.

De voordelen van fetakaas

De voordelen van kaas zijn te danken aan de unieke samenstelling. Deze zoute kaas is verzadigd met veel calcium, wat gunstig is voor een groeiend lichaam, mensen na een blessure en vrouwen tijdens de zwangerschap..

Als u regelmatig kaas gebruikt, is er een kans om het risico op huid- en gezichtshuid te verminderen en de kwaliteit van haar en nagels te verbeteren. De voedingsstoffen in Brynza geven ze kracht en kracht..

Bovendien is fetakaas rijk aan voedingsstoffen die de conditie van de lever en het zenuwstelsel gunstig beïnvloeden. Artsen raden dit product vaak aan aan mensen met een prepensionerings- en pensioengerechtigde leeftijd..

  1. Een van de bijzondere eigenschappen van fetakaas is het voorkomen en onderdrukken van de ontwikkeling en reproductie van giftige en schadelijke micro-organismen in het lichaam, die voordelig zijn in het spijsverteringskanaal.

Door een laag caloriegehalte kunnen diabetici fetakaas eten. Met deze kaas is het vanwege de grote hoeveelheid eiwitten mogelijk om de inname van vlees te vervangen door degenen voor wie het gecontra-indiceerd is.

Dankzij de verscheidenheid aan vitamines in Brynza, gaat het met succes om met het herstel van kracht na uitputtende trainingen / arbeid.

Het koken van fetakaas duurt drie weken, waardoor je levende bacteriën in de compositie kunt redden. Ze hebben een gunstige invloed op de microflora van het spijsverteringskanaal. Dit helpt de spijsvertering te versnellen en de stofwisseling in het algemeen te verbeteren..

Voordelen voor zwangere en zogende vrouwen

Wat betreft de voordelen en nadelen van fetakaas voor vrouwen, het is de moeite waard om te zeggen dat deze kaas gemakkelijk door het lichaam wordt opgenomen. Het is rijk aan calcium en fosfor, wat erg belangrijk is voor de vorming van de baby.

Zoals je weet, zijn de wervelkolom en benen tijdens de zwangerschap overbelast. Om hun conditie te behouden, zijn zuivelproducten verplicht..

Dankzij bifidobacteriën in gezouten kaas wordt de weerstand van het lichaam tegen virussen en infecties verhoogd, wordt het risico op toxicose en allergieën verminderd.

Schade van fetakaas

Of het nu Servische kaas of schapenkaas is, het brengt niet alleen voordelen, maar ook schade. Deze kaas kan schade veroorzaken als het wordt geconsumeerd met producten zoals vlees, gevogelte, vis, peulvruchten en producten met een grote hoeveelheid suiker.

Het maken van kaas is weken in zout water. Daarom kan zoute kaas een persoon met ziekten van het zenuwstelsel, het maagdarmkanaal, de lever schaden.

Advies

Om de hoeveelheid zout in de kaas te verminderen, kun je er kokend water overheen gieten. Een andere goede manier om het zoutgehalte van een product te verminderen, is door het in koud water te weken..

  • Na het openen van de verpakking wordt de fetakaas gezouten.

Belangrijk! Het gebruik van gezouten kaas is gecontra-indiceerd bij mensen met lactose-intolerantie.

Brynza-foto

Gelieve opnieuw te posten

Over de voordelen en gevaren van fetakaas

Zuivelproducten zijn, zijn en zullen altijd populair zijn in de menselijke voeding vanwege hun smaak en de voordelen die ze opleveren. Vandaag zullen we het hebben over Brynza - pekelkaas gemaakt van koeien-, geiten-, buffel- en schapenmelk, en het gebeurt dat uit een mengsel van al het bovenstaande.

Wat is het gebruik van fetakaas, welke elementen en stoffen het bevat, bij de bereiding van welke gerechten het wordt gebruikt, kan het worden gebruikt door een zogende moeder, hoe dit soort kaas thuis te maken?

Nuttige eigenschappen van fetakaas

Allereerst wordt het voordeel van fetakaas bepaald door de grote hoeveelheid fosfor en calcium die het bevat, dus het kan worden aanbevolen voor de behandeling van ziekten, evenals schade aan het skelet (rachitis, osteoporose, fracturen), zwangere vrouwen en vrouwen in de lactatieperiode.

Het therapeutische complex van deze kaas, die bestaat uit aminozuren, melkzuurbacteriën en B-vitamines, is geschikt voor pathologieën van het zenuwstelsel, de lever en ook voor ouderen.

Brynza heeft door het hoge eiwitgehalte een goede invloed op de conditie van de huid, nagels en haren. Om dezelfde reden kan het worden gebruikt als een uitstekend alternatief voor mensen die geen vlees eten. Bij constant gebruik van dit product zorgt u voor een jeugdige, fluweelzachte, gladde en stevige huid.

In Brynza worden alle stoffen die in melk zitten opgeslagen, omdat de kaas bij lage temperaturen rijpt. Deze omvatten:

  • vitamines (A, B6, B9, B2, B12, E, D):
  • mineralen (fosfor, calcium, fluor, molybdeen, magnesium).

Brynza verwijst naar de recordbrekende producten voor fosfor en calcium. Deze laatste bevat zoveel dat slechts 100 gram van het product het menselijk lichaam volledig voorziet van de dagelijkse norm van dit nuttige micro-element.

Gebruik bij koken en voeding

Brynza-kaas wordt veel gebruikt bij het koken, er worden salades van gemaakt (bijvoorbeeld Shopsky en Grieks), en het wordt ook gebruikt als vulling voor dumplings en taarten in verschillende keukens van de wereld, het wordt gebruikt bij het bereiden van verschillende vleesgerechten (het is een van de ingrediënten van gevulde peper in Bulgarije). In gerechten kan deze kaas zowel als component als zelfstandig gerecht dienen.

Door zijn smaak is fetakaas zeer goed te combineren met de volgende producten:

  • Alle soorten groenten (komkommers, tomaten, paprika's en andere).
  • Zure vruchten en bessen (sinaasappels, ananas, grapefruits, zure appels, kersen, pruimen, peren, veenbessen, bramen, granaatappels, bosbessen, mandarijnen, pomelo, duindoorn).
  • Zure melkproducten (kwark, zure room, gefermenteerde gebakken melk, room, yoghurt, kefir).

Het is ook mogelijk om kaas te combineren met:

  • granen (gierst, haver, tarwe, maïs, parelgort, gerst, griesmeel, rijst, boekweit) en zemelen (tarwe, rogge, haver);
  • brood
  • aardappelen;
  • noten (walnoten, hazelnoten, amandelen, cashewnoten, pistachenoten, ceder, Braziliaans).

Ze maken er sandwiches van, gebruiken het tijdens het koken van soepen. Gerechten van dit product zijn goed te drinken met lichte, droge wijn..

Het is vrij moeilijk om kaas toe te schrijven aan dieetproducten, omdat het voldoende vet bevat, dus afvallen zou het gebruik van deze kaas moeten beperken. Maar degenen die sporten of een caloriearm dieet nodig hebben vanwege hun gezondheid, hebben overigens calorie-inhoud, vetgehalte en een verhoogde hoeveelheid eiwit in dit product.

Verbruik van dit product

Het caloriegehalte van fetakaas hangt voornamelijk af van de melk waaruit het is gemaakt.

Zo varieert de voedingswaarde van kaas gemaakt van schapenmelk van 280-300 calorieën per 100 gram, en in het geval van koemelk zal het caloriegehalte 160-230 calorieën zijn. Bovendien bevat 100 gram van het product 7 tot 18% eiwit en niet meer dan 25% vet.

De dagelijkse consumptie van kaas mag niet hoger zijn dan 70 gram, dit is voldoende om ervoor te zorgen dat je, zoals het hoort, van kaas geniet en alle nuttige stoffen en elementen ervan krijgt.

Contra-indicaties en mogelijke schade

Wanneer we dit probleem bespreken, zullen we allereerst praten over een grote hoeveelheid zout in fetakaas. Zout heeft, zoals u weet, een negatief effect op de nieren en het hele urinewegstelsel van het lichaam. Op basis hiervan wordt het niet aanbevolen om deze kaas te eten voor mensen met pathologische processen in de nieren. Tegelijkertijd mogen zelfs volledig gezonde mensen het product niet boven de norm gebruiken om de opkomst van problemen op dit gebied niet uit te lokken.

Ook is het om medische redenen verboden om fetakaas te gebruiken in dergelijke situaties:

  • in geval van leverziekte;
  • met pathologieën van de alvleesklier;
  • bij problemen met het zenuwstelsel.

Het is ten strengste verboden om feta-kaas te eten aan mensen met lactose-intolerantie.

Elk product is alleen nuttig als het vers en van hoge kwaliteit is. Let bij het kopen van kaas-fetakaas op dergelijke factoren:

  1. Brynza moet wit van kleur of lichtgeel zijn. Een te felle gele kleur geeft aan dat het product voor u verre van de eerste versheid is.
  2. Op dit soort kaas (in tegenstelling tot veel van zijn tegenhangers) zijn er geen korstjes. Bij langdurige opslag van fetakaas in een winkel kan er een korst ontstaan.
  3. In kaas van hoge kwaliteit kunt u kleine holtes met een onregelmatige vorm waarnemen, het product heeft een poreuze structuur.
  4. Verse fetakaas moet een elastische vorm hebben, het mag geen kruimels of uitdroging zijn
  5. De smaak van kaas hangt ook samen met de kwaliteitsindicatoren van fetakaas, daarom is het raadzaam om eerst een monster van het product te nemen voordat je het koopt.

Hoe feta-kaas te bewaren

Als je al feta-kaas in huis hebt gekocht, moet je rekening houden met de kenmerken van de juiste opslag. Dit product mag niet langer dan zeven dagen worden bewaard. Je moet ook bepaalde regels volgen, bijvoorbeeld droge fetakaas moet in folie worden gewikkeld en in de koelkast worden bewaard en fetakaas met wei wordt rechtstreeks in de vloeistof bewaard - in dit geval kan het maximaal twee weken liggen.

Brynza is misschien wel de meest bruikbare van alle kazen, daarnaast is het ook erg lekker, er zijn trouwens verschillende varianten van dit product, er is bijvoorbeeld gezouten brynza, zoet of neutraal. Elke koper kan de soort kaas kiezen die hij verkiest. Ondanks alle voordelen van fetakaas, hoef je het niet te veel te misbruiken, het is onwaarschijnlijk dat je lichaam het lekker zal vinden en tot bepaalde problemen kan leiden.

Misschien hebben we in deze tekst wat informatie over dit prachtige product gemist, we raden je aan om het zeker in x te vertellen. Misschien wil je je eigen indrukken van fetakaas of recepten voor het bereiden van gerechten met deze kaas delen.

Brynza - voordelen, schade en regels voor productselectie

Brynza is een wit zuivelproduct met een aangename smaak en aroma van zure melk. Deze kaas is al sinds de oudheid bekend - volgens de legende werd hij 5 millennia geleden ontdekt in Arabië. In Kievan Rus kende lange tijd geen andere kazen, behalve fetakaas.

De voordelen van fetakaas

Deze stevige dieetkaas heeft een uitgebalanceerde samenstelling: 14-18% eiwit 20-25% vet. Totaal laat ongeveer 260 Kcal per 100 g product over. Eiwitten zijn essentieel in het dieet van elke persoon. Feit is dat alleen voedingseiwit helpt het lichaam zelf te synthetiseren. Het kan niet worden vervangen.

Eiwitten zijn essentieel voor een gezonde spijsvertering en nieuwe celgroei. Kippeneiwit is goed voor maag-, lever- en galblaasaandoeningen..

De dagelijkse inname is 1,5 gram per 1 kg lichaamsgewicht. Voedingsdeskundigen zeggen dat 50% hiervan dierlijke eiwitten zou moeten zijn, die rijk is aan zuivel- en vleesproducten..

Voor degenen die snoep willen opgeven, is fetakaas een goede vervanging voor zoete desserts voor thee.

Vetten of lipiden zijn een even belangrijk onderdeel van een gezond dieet. Ze verzadigen het lichaam met energie en nemen deel aan dergelijke processen:

  • metabolisme;
  • constructie van stof;
  • assimilatie van vitamines van de groepen E, A, D.

Dierlijke lipiden zijn ook nuttiger dan plantenlipiden, maar bij dieren is het een orde van grootte kleiner. Hun juiste voedingsverhouding is 70:30. Lipiden bevatten meervoudig onverzadigde vetzuren, die een aantal eigenschappen hebben:

  • deelname aan lichaamsgroei;
  • juiste stofwisseling;
  • elasticiteit van bloedvaten;
  • uitscheiding van cholesterol;
  • preventie van kanker van de vrouwelijke organen;
  • bescherming tegen plaques en atherosclerose.

Het hoge gehalte aan calcium en fosfor versterkt de botten, dus mensen met fracturen, zwakke botten en zwangere brynza zullen zeer nuttig zijn.

In tegenstelling tot andere kazen kan het worden gegeven aan kinderen vanaf 2 jaar en aan mensen met een intolerantie voor het vetgehalte van klassieke kaassoorten.

Hetzelfde geldt voor atleten die een sneller herstel van energie voelen en een afname van spierpijn na inspanning. Een laag caloriegehalte zal de hoeveelheid onderhuids vet niet verhogen.

Door in pekel te weken, heeft dit product de eigenschap om bederfelijke bacteriën in de maag en darmen te bestrijden. Als gevolg hiervan reinigt zo'n detox de huid en maakt deze sterker..

Schade van fetakaas

Brynza is een tamelijk zout product, dat niet aan te raden is voor de voeding bij hartaandoeningen, geslachtsdelen en in strijd met de zuurgraad van de maag. U kunt een deel van het zout met kokend water wassen of in koud water laten bezinken. Sommigen adviseren om het in hete melk te laten weken of zelfs te koken.

Als u allergisch bent voor melkeiwit of lactose, wordt het eten van deze kaas ten strengste afgeraden..

De maag absorbeert kaas goed als het 's ochtends of tijdens de lunch wordt geconsumeerd. Voor een avondmaaltijd is het niet geschikt, want kan slaapstoornissen veroorzaken.

Enkele tips voor het kiezen van een dieet

Maak een echte fetakaas van de melk van geiten of schapen. Hieruit volgt dat dit niet de goedkoopste kaas is (ongeveer 2 keer duurder dan de Adyghe-kaas). Bij het kiezen moet u er ook voor zorgen dat de kaas alleen wit, veerkrachtig en zonder gedroogde randen is. Hoewel dit een gefermenteerd melkproduct is, geeft de juiste geur aangenaam crème.

Er zijn veel recepten met fetakaas. De meest populaire:

  • Griekse salades - sommigen geven er de voorkeur aan om feta te gebruiken, maar om overzout te voorkomen, is het beter om kaas in blokjes te snijden, te mengen met groenten met toevoeging van olijfolie.
  • Gezouten kwarkpannenkoekjes - het deeg wordt gemengd uit gelijke delen kwark, fetakaas, meel en eieren. U kunt naar eigen goeddunken greens aan de batch toevoegen en tot korst bakken.
  • Smeerkaas - Brynza moet worden gemengd met kruiden, gekookte eieren, mayonaise en zure room. Klop alles in een blender glad en verdeel het over wit of grijs brood of dieetbrood.

De voordelen en nadelen van fetakaas voor het lichaam

Brynza is een kaassoort gemaakt op basis van pekel. Zoals alle kazen is het een gefermenteerd melkproduct. Dit product heeft veel nuttige eigenschappen die het lichaam positief beïnvloeden. Dit product kan aan verschillende gerechten worden toegevoegd en je kunt als zelfstandig eten. Het past goed bij veel drankjes en helpt hun smaak te onthullen..

Hoe ziet fetakaas eruit en hoe kom je eraan?

Brynza is meestal een delicate witte kleur. Volgens de regels moet dergelijke kaas worden gemaakt van een mengsel van koemelk en schapenmelk, maar soms wordt schapenmelk vervangen door geitenmelk.

Echte kaas wordt nog steeds op bijna de originele manier bereid, hoewel de productie van kaas niet stilstaat en elke keer verbetert en wordt bijgewerkt. Er is zelfs een aparte kaas gemaakt van schapenmelk.

Zo'n product maakt deel uit van de nationale keuken van Roemenen, Macedoniërs, Moldaviërs, Bulgaren en andere nationaliteiten.

In zijn natuurlijke vorm moet de kaas hard genoeg zijn, met mate afbrokkelen, de kleur kan van wit tot geelachtig zijn. Er mag geen korst zijn, maar vervorming kan merkbaar zijn doordat de kaas door het gaas wordt gedrenkt.

Er wordt trouwens aangenomen dat dit product voor het eerst enkele duizenden jaren voor Christus werd vervaardigd onder de volkeren van het Verre Oosten. Een handelaar die erbij was, bracht deze kaas uit het land, maar hij kende het recept niet.

Nadat hij schapenmelk in een vat had gegoten, bedekte hij hem met een doek erop. Toen hij het wilde drinken, zag hij dat melk precies hetzelfde stuk werd als dat hij ooit uit het Verre Oosten had meegenomen.

Dus, zonder te wachten, creëerde hij een recept voor dezelfde kaas.

De voordelen van kaas

Brynza heeft een enorm aantal elementen die de conditie van het lichaam verbeteren en kunnen helpen bij ziekten.

  • Een zo'n element is Ca. Zoals je weet, dankzij calcium worden botten versterkt, helpt het bij stress, nuttig voor oudere mensen, vooral voor vrouwen.
  • Een enorme hoeveelheid R. fosfor is een even nuttig element. Het is ook erg gunstig voor botten, ook belangrijk voor gezonde tanden en maakt deel uit van het membraan waarmee u genetische informatie kunt opslaan en verzenden..
  • Het enorme natriumgehalte helpt om een ​​normaal gehalte aan water en zout in het lichaam te behouden. Het is ook belangrijk voor de toestand van het zenuwstelsel, spieren zijn altijd in goede vorm en samentrekken.
  • Zwavel. Het is antiseptisch en heeft een bacteriedodende functie..
  • Tocoferol, dat helpt om de huid te verbeteren, vermindert de droogheid. Ook hydrateert en versterkt het haar perfect, de nagelplaat wordt sterker. Het is ook erg belangrijk voor de voortplantingsfunctie..
  • Retinol helpt ook om huid en haar te verbeteren, maar wordt ook beschouwd als een vitamine voor de gezondheid van de ogen en helpt het gezichtsvermogen te versterken.
  • Thiamine kan de stofwisseling verbeteren door de juiste verhoudingen van eiwitten, vetten en koolhydraten te behouden.
  • Riboflavine is nodig om de binnenkomende energie te verhogen, draagt ​​ook bij aan het juiste verbruik en stuurt het in de goede richting..
  • Vitamine C, dat wordt beschouwd als een 'schoonheidsvitamine'. Het maakt de huid frisser en jonger, helpt de conditie van haar en nagels te verbeteren en helpt ook de conditie van het lichaam te verbeteren in een periode die gevaarlijk is voor de immuniteit.
  • Calciferol, wat zo nodig is in het koude seizoen, wanneer vitamine D niet in het lichaam komt, omdat er heel weinig zon is. Dankzij hem wordt melanine geproduceerd. Vitamine D helpt ook om lichaamsvet te verminderen, controleert het metabolisme van fosfor en calcium in het lichaam en reguleert de botgroei..
  • Nicotinezuur, dat ook in fetakaas zit. Bevordert de verwerking van vetten, eiwitten, koolhydraten, purines, aminozuren enzovoort. Het voorziet cellen van zuurstof en brengt waterstof over naar de juiste plaats.

Schade van fetakaas

Ondanks het enorme aantal nuttige eigenschappen, heeft het product contra-indicaties. Voor sommige ziekten is fetakaas gecontra-indiceerd, omdat fetakaas vaak zout bevat, wat een negatief effect heeft op mensen met zwakke nieren of nieraandoeningen.

Fabrikanten voegen ook kruiden toe, een bepaalde persoon kan bepaalde allergische reacties hebben specifiek voor deze kruiden, dus voordat u koopt, moet u zeker naar de samenstelling van de kaas kijken.

Omdat kaas wordt gemaakt op basis van dierlijke melk. Dat het noodzakelijkerwijs lactose bevat, en voor veel mensen is dit de belangrijkste indicator dat zo'n product niet kan zijn. Er zijn ook contra-indicaties voor mensen die:

  • Leverziekte.
  • Ziekten van de galblaas en de kanalen.
  • Gastro-intestinale ziekten.
  • Alvleesklierziekte.
  • Ziekten van het zenuwstelsel. Zelfs als je bedenkt dat er in Brynza vitamines zitten die het zenuwstelsel versterken.
  • Verminderde bloedcirculatie.

De meeste van deze contra-indicaties zijn alleen omdat de samenstelling zout bevat, dus je kunt de kaas in heet water dippen en daar laten liggen, dan komt er wat zout uit de kaas.

Waar is het mee?

Zo'n kaas kan in zijn oorspronkelijke vorm worden gegeten, kan worden toegevoegd aan salades of samen worden gesneden met een tomaat. Maar je kunt de kaas bakken, dan wordt hij sappiger en malser. Kaas kan worden gecombineerd met zeevruchten, kip, varkensvlees, lamsvlees of ander vlees.

Past ook goed bij kruiden en groenten. Zo is er een gerecht waar fetakaas samen met courgette wordt gekookt. Het blijkt een soort voedzame boot te zijn. Je kunt ook ontbijt maken in de vorm van toast met avocado en fetakaas. In Europa is dit een algemeen ontbijt dat wordt geserveerd door gewichtswaarnemers. Er is ook een hartige taart, waarin fetakaas zit.

Er is ook een braadpan, waarvan de vulling erwten, broccoli en fetakaas is. Brynza kan zelfs aan borsjt worden toegevoegd, waarbij de traditionele Oekraïense keuken wordt verdund met exotisch. Velen eten een salade van vijgen, fetakaas en meloen. Het blijkt een heel lichte, zomerse salade te zijn. En ook is het meest voorkomende gerecht platte cakes, waarbinnen fetakaas en groenten zijn. Dergelijke taarten komen veel voor bij oosterse volkeren.

Brynza heeft een enorm aantal nuttige eigenschappen, het is perfect voor zowel de casual tafel als de feesttafel. Met behulp hiervan worden originele gerechten verkregen en het is ook een geweldig aperitief voor rode wijn. Naast dit alles is dit een zeer nuttig product dat in de voeding zou moeten zitten..

Brynza, voordelen en nadelen, calorieën, hoe je het thuis moet doen

Brynza is een gefermenteerd melkproduct dat wordt verkregen uit de melk van geiten, schapen, koeien. De smaak en het uiterlijk lijken op kaas met dezelfde witte kleur en textuur. De voordelen en nadelen van fetakaas - feiten die de mensheid al lang kent, als het gebruik van het product zelf.

De samenstelling en het caloriegehalte van fetakaas

Pekelkaas is, in tegenstelling tot andere harde soorten, optimaal uitgebalanceerd. Er is weinig vet vergeleken met eiwitten, wat het voordeel van fetakaas voor het lichaam bepaalt.

  • De bereiding van pekelkaas vereist geen warmtebehandeling, wat de conservering van de nuttige componenten van het product beïnvloedt.
  • Brynza bevat geen koolhydraten, hierdoor kun je een product consumeren voor diegenen die extra kilo's kwijt willen.
  • Samenstelling gezouten kaas:
  • organische zure verbindingen,
  • vitamines van groep B, A, D, E,
  • cholesterol,
  • mineralen: fosfor, kalium, magnesium, ijzer, zwavel.

De voordelen en nadelen van fetakaas voor het menselijk lichaam zijn te wijten aan de verscheidenheid aan componenten.

Calorie fetakaas per 100 gram:

StructuurDosering% van het dagtarief
Eekhoorns19 g26
Vetten21 g27
Koolhydraten0,6 g
Calorie-inhoud265 kcalachttien

Belangrijk! De cijfers in de tabel kunnen variëren, omdat het caloriegehalte van pekelkaas afhankelijk is van het vetgehalte van de melk waaruit het product is bereid.

Nuttige eigenschappen van fetakaas

Het nuttigst is schapenkaas, ondanks het hoge vetgehalte. Het product dankt zijn waardevolle helende eigenschappen aan de specifieke kenmerken van de fabricage..

  1. Kaas wordt niet onderworpen aan warmtebehandeling, de meest nuttige componenten van het product: mineralen, eiwitten, vitamines worden niet vernietigd door blootstelling aan hoge temperaturen.
  2. De rijke samenstelling van vitamines en mineralen: calcium, fluoride, kalium, magnesium, proteïne en vetzuren maken het product tot een bron van essentiële voedingsstoffen.
  3. De specifieke verwerking van melk helpt calcium te behouden en maakt het licht verteerbaar. Dit product is nuttig voor het lichaam van het kind, omdat calcium nodig is voor de groei van tanden, botten van het kind.
  4. De pekelkaas bevat de nodige eiwitten, vetzuren. Ze helpen bij het herstellen van de kracht onder zware belasting..

De voordelen van schapenkaas zijn dus duidelijk. Hetzelfde geldt voor geiten, koeienkaas.

Voor wie fetakaas bijzonder nuttig is

Vanwege de rijke samenstelling, de specifieke kenmerken van koken, is het product voor bijna iedereen nuttig. Vooral voor sommige groepen mensen.

Het is onmogelijk om de voordelen van fetakaas voor vrouwen tijdens de menopauze en oudere vrouwen te overschatten, wanneer er een verhoogde uitloging van calcium uit het vrouwelijk lichaam is.

Er is geen enkel product met zo'n hoog calciumgehalte, zo licht verteerbaar door het menselijk lichaam. Als u calciumtabletten inneemt, wordt het slecht opgenomen, het aandeel waardevol mineraal dat in het lichaam achterblijft is verwaarloosbaar. Daarom moet fetakaas na 40 jaar in de dagelijkse voeding van alle vrouwen worden opgenomen.

Voor zwangere dames is het raadzaam om schapen- of geitenkaas te eten, wat handig is om het skelet van de ongeboren baby vorm te geven. Het is belangrijk om er geen misbruik van te maken. Je kunt gezouten kaas het hoofdbestanddeel van salades maken.

Een gefermenteerd melkproduct is handig voor kinderen wanneer hun botten en tanden groeien. Om het lichaam van de kinderen te versterken, is geitenfetakaas nuttiger, omdat de melk van deze dieren hypoallergeen is en geen allergische reacties veroorzaakt, wat belangrijk is voor de kinderen van vandaag.

Geitenfetakaas is geschikt voor jonge moeders die borstvoeding geven. Kaaswaarde - de basis van bereiding zijn hypoallergene grondstoffen.

Eiwitten, vetzuren zijn nodig voor mensen die zware lichamelijke arbeid verrichten.

Als er dagelijks een zout product is:

  • huidskleur verbetert,
  • conditie van de nagels (ze stoppen met exfoliëren, breken),
  • tanden krijgen hun oorspronkelijke witheid terug,
  • het haar wordt strakker.

Belangrijk! Het wordt kinderen afgeraden om fetakaas te geven voor de leeftijd van twee jaar, omdat de kaas veel zout bevat, waardoor de nieren en het hart zwaarder worden.

Is het mogelijk om kaas te eten met gewichtsverlies (op dieet)

Het is moeilijk om het product toe te schrijven aan dieetgerechten.

Degenen die willen afvallen, moeten de consumptie van zoute kaas verminderen of stoppen. Het bevat veel vet. Eiwitrijke pekelkaas is ideaal voor mensen met actieve fysieke activiteit..

Brynza is geschikt voor een eiwitdieet, tijdens het "drogen" van het lichaam (bodybuilders, atleten die zich bezighouden met armworstelen). Schapen- en geitenkaas herstellen de weefselelasticiteit, bevorderen de groei van spiercellen en spierweefsel.

Minder calorische fetakaas uit koemelk. Kaasproducenten produceren een vetvrij product. Degenen die bang zijn om extra kilo's aan te komen, kunnen een magere versie van pekelkaas in het dagmenu opnemen.

Voordat u gaat "zitten" op een kaasdieet, is het raadzaam om een ​​diëtist te raadplegen. Hij zal rekening houden met de individuele kenmerken van het lichaam, de nodige aanbevelingen doen..

Op welke leeftijd kunnen kinderen fetakaas krijgen

Kaas is een van de favoriete gerechten in bijna elk gezin. Jonge moeders willen weten op welke leeftijd je een kaastraktatie aan het kindermenu kunt toevoegen. Om het immuunsysteem van kinderen te versterken, is fetakaas erg handig:

  1. Het heeft veel eiwitten die nodig zijn voor weefselgroei..
  2. Calcium meer dan kwark.
  3. Verscheidenheid aan vitamines: A, B, PP, D, E.
  4. Minerale zouten zijn aanwezig: ijzer, zink, fosfor.
  5. Vetzuren verbeteren de hersenactiviteit.

Voor pinda's tot een jaar raden kinderartsen af ​​om een ​​kaasproduct toe te voegen. Ze zijn van mening dat het spijsverteringssysteem nog niet volledig is gevormd, de tanden zijn nog niet voldoende, de nieren van het kind zullen de minerale zouten in het product niet kunnen verwerken. Daarom kun je 12 maanden kaas toevoegen aan het dieet van de baby.

Ze beginnen een klein beetje, van 6-7 g, wat deze hoeveelheid gedurende het jaar op 35 g brengt. Bovendien geven ze kinderen zelden kaas: over een dag of twee.

Na twee jaar beginnen baby's te worden behandeld met kazen met zure melk, inclusief fetakaas.

Aandacht! Voor kinderen onder de drie jaar raden artsen aan om kaas op een rasp te wrijven. En pas na 3 jaar mag de baby de kaas in kleine stukjes snijden.

Wat kan er van fetakaas worden gemaakt en waarmee wordt het gecombineerd

Dit product wordt onder veel landen verdeeld:

Pekelkaas wordt gebruikt als hoofdbestanddeel van veel gerechten.

  1. Kaas wordt aan veel salades toegevoegd.
  2. Pasta, er worden sauzen van gemaakt..
  3. Bak plakjes in de oven. Het blijkt een geweldig voorgerecht met een pittige smaak.
  4. Voeg toe aan roerei of omelet.
  5. Kipfilet met fetakaas - een gerecht dat een feestelijke tafel waardig is.
  6. Schapenkaas - een heerlijke vulling voor taarten.
  7. Elke pizzakaas kan pekel vervangen.

Het past goed bij veel groenten, vooral:

Klassiek huisgemaakt kaasrecept

De basis van deze fetakaas is geiten- of schapenmelk, maar het is praktisch onmogelijk om het te krijgen, tenzij je eigenlijk een boer bent en een kudde schapen of geiten houdt. Bereid gezonde zelfgemaakte fetakaas, goedkoper uit koemelk.

  • 1,5 liter dikke melk,
  • 0,5 eetl. zure room,
  • 2,5 el. l citroensap,
  • 1,5 theelepel zout,
  • 1,5 eetl. water.
  1. Giet melk in een bakje, steek in brand.
  2. Giet zure room erbij, meng goed.
  3. Voeg citroensap toe zodra de melk begint te stremmen.
  4. Blijf 1,5-2 minuten in brand.
  5. Gooi het resulterende mengsel in een vergiet bedekt met gaas.
  6. Na het uitlekken van de magere melk (wei), wikkel de kaas, druk op de onderdruk en laat 60 minuten staan.
  7. Snijd de kaas en doe in pekel (water + zout). Na een half uur is de fetakaas klaar.
  8. Bewaar het in pekel.

Schade van fetakaas voor het lichaam en contra-indicaties

De technologie voor de bereiding van pekelkaas veroorzaakt contra-indicaties voor de consumptie ervan.

Het is raadzaam om een ​​product uit de voeding te beperken of uit te sluiten voor mensen:

  • bij chronische maag- en darmziekten,
  • cardiovasculair falen en hypertensie,
  • aandoeningen van het zenuwstelsel,
  • met melkeiwitintolerantie,
  • met verhoogde of verlaagde zuurgraad van de maag.

Het gebruik van fetakaas met gastritis is ten strengste verboden door artsen, omdat pekelkaas de gezondheidstoestand kan verslechteren en kan bijdragen aan de vorming van zweren.

Feta eten met pancreatitis is niet verboden. Artsen adviseren haar om beetje bij beetje van haar te genieten.

Mensen met een ziekte zoals diabetes mellitus moeten, voordat ze een stuk pekelkaas eten, deze met kokend water overgieten en vervolgens minstens een half uur in water laten weken. Het is niet nodig om kaas volledig te weigeren voor diabetes.

Als er geen gezondheidsproblemen of overgewicht zijn, kunt u veilig pekelkaas in het dieet opnemen. Maar artsen raden het eten van het product af, meer dan 200 g per dag.

Belangrijk! Sprekend over de voordelen en gezondheidsrisico's van kaas, werd opgemerkt dat de naleving van de maatregel het belangrijkste is.

Hoe kaas te kiezen

Om u niet te vergissen, moet u op de volgende punten letten om pekelkaas van goede kwaliteit te kopen:

  1. Er moet een augurk in het pakket zitten. Daarin behoudt kaas lange tijd zijn smaak en gunstige eigenschappen. De afwezigheid van pekel duidt op het voorschrijven van het product of de fabrikant heeft een conserveermiddel gebruikt.
  2. Kijk goed naar de kleur. De puurste witte kleur (er kan een licht gelige tint aanwezig zijn). Een coating van bruine of grijze kleuren geeft de staalheid van het product aan. Het is onwenselijk om het te kopen.
  3. Er mag geen gedroogde korst zijn. Als dit het geval is, is het product verlopen.
  4. Er is geen ruimte voor conserveringsmiddelen in kwaliteitskaas. Dit is te vinden door de compositie op de verpakking te lezen..
  5. Een belangrijke indicator is het vetgehalte. Als het niet meer dan 27% is, zal de kaas droog en verkruimeld zijn. Vanaf 50% - het product is zacht met een romige smaak.
  6. Vergeet de releasedatum niet. Vers gepekelde kaas is niet te zout in vergelijking met de eerder bereide kaas.

Advies! Hoe hoger het vetgehalte van het product, hoe beter het lichaam calcium en andere heilzame mineralen opneemt..

Hoe fetakaas thuis te bewaren

Als pekelkaas thuis wordt gekookt, bewaar deze dan in dezelfde pekel. En als het product in een winkel wordt gekocht, moet u onthouden: fetakaas in een open verpakking blijft 4-5 dagen vers, gepekeld bewaard. Als het er om een ​​of andere reden niet is, wordt het product verpakt in aluminiumfolie en vervolgens in glas of geëmailleerd glaswerk geplaatst.

Het komt voor dat pekelkaas niet snel eet. In deze situatie wordt een zoutoplossing bereid (giet 20 g zout in 100 g water). Kaas wordt maximaal 1 jaar in pekel bewaard. Het is raadzaam de pekel maandelijks te verversen.

Waarschuwing! Hoe langer de kaas in de pekel ligt, hoe zouter het product zal zijn.

Sommige huisvrouwen zetten de kaas in de vriezer. Het bederft echt niet langer, maar verliest zijn smaak.

Conclusie

Samenvattend wordt opgemerkt dat de voordelen en nadelen van fetakaas zitten in de specifieke kenmerken van de bereiding van het product, ongebruikelijk, smakelijk, gezond. Het is belangrijk om de gebruikte maatregel in acht te nemen om correct te kunnen kopen en op te slaan. Dan is het product exclusief voor het welzijn van de gezondheid.

Heeft dit artikel u geholpen? Welnee

Nuttige eigenschappen van fetakaas voor mensen

Brynza is een zeer waardevol zuivelproduct dat een positief effect heeft op het functioneren van alle organen en systemen. Met behulp van deze kaas kunt u uw gezondheid versterken, uw uiterlijk verjongen en lichaamscellen voorzien van kracht, kracht.

Voordeel

Brynza wordt gemaakt van twee soorten melk: schapen en koeien. Ondanks dit verschil is de chemische samenstelling van de twee producten niet erg verschillend. En hun nuttige eigenschappen zijn ongeveer hetzelfde. Het enige verschil is de hoeveelheid vitamines en mineralen die in elke individuele kaassoort zit. Dus in schapenkaas bevat het iets meer waardevolle stoffen.

Van alle kazen is Brynza een van de meest gezonde voedingsmiddelen. De samenstelling van fetakaas is immers harmonieus in balans en heeft een bijzonder positief effect op het lichaam.

Dit product bevat veel eiwitten, die lichaamscellen van energie voorzien. De aanwezigheid van een grote hoeveelheid calcium, die gemakkelijk wordt opgenomen, helpt het lichaam te verrijken met de dagelijkse norm van dit mineraal, normaliseert de bloedvorming.

En hiervoor heb je maar 100-125 gram product per dag nodig.

De aanwezigheid van een waardevolle samenstelling maakt kaas tot een waardevol voedingsproduct dat een gunstig effect heeft op het skelet, tanden versterkt, haar en nagels geneest. Doordat deze kaas gemaakt is zonder warmtebehandeling, bevat deze een maximum aan voedingsstoffen.

Met behulp van fetakaas kunt u het spijsverteringskanaal snel normaliseren en de gezondheid verbeteren met dysbiose. Ook vermindert dit product de intensiteit van de ontwikkeling van verrotte processen in de darm. Daarnaast heeft deze kaas een positief effect op de huidconditie. Hierdoor wordt de huid verjongd, elastischer, fluweelzacht.

Door zijn waardevolle samenstelling is dit product zeer nuttig voor zwangere vrouwen en moeders die borstvoeding geven. Je moet deze kaas niet weigeren als je kracht nodig hebt of de potentie wilt vergroten. Bovendien verbetert de introductie van kaas in de voeding de stemming en geeft het lichaamscellen de hele dag kracht..

Dit product mag niet worden gecombineerd met vis, gevogelte, peulvruchten, suiker, desserts en zoete vruchten. Kaas bevat een minimale hoeveelheid koolhydraten, maar er zijn veel verzadigde vetten. Goed bereide verse fetakaas bevat geen schadelijke stoffen. Bovendien bevat dit product geen kankerverwekkende stoffen..

In grote hoeveelheden zal dit voedingsproduct schadelijk zijn voor mensen met obesitas en voor iedereen die niet in grote hoeveelheden zout mag eten..

Calorie-inhoud

Koemelkkaas bevat 262 kcal (13,1% van de dagnorm in 2000 kcal). Schapenkaas bevat 260 kcal (13% van de dagvergoeding).

EenhedenBedrag per 100 gramCaloriegehalte, kcal (feta van koeien / schapen)
1 theelepel615,72 / 15,6
1 eetlepelachttien47.16 / 46.8
1 kopje (200 ml)280733,6 / 728
1 kopje (250 ml)3851008,7 / 1001

Contra-indicaties

U mag geen fetakaas eten aan mensen die last hebben van bloeddrukstijgingen. U moet dit product ook vermijden voor iedereen die geen zoutrijk voedsel mag eten..

Het is noodzakelijk om deze kaas uit te sluiten van het dieet van mensen die problemen hebben met het functioneren van de nieren, de alvleesklier. Ook mag deze kaas niet worden gegeten als er ziekten zijn van het zenuwstelsel, de lever, de maag en de galwegen. Als je nog steeds zin hebt om kaas te eten, moet je het in water weken en pas daarna in je dieet opnemen.

Als zwangere fetakaas nuttig is, kan dit product alleen baby's schaden. Geef dit product daarom niet aan kinderen jonger dan twee jaar..

De voedingswaarde

ComponentnaamBedrag in gram (per 100 gram)% dagtarief
KoeSchapenKoeSchapen
Eekhoorns22.121.14845.9
Vetten19.218.834.333.6
Koolhydraten0.40.30.20.1
Verzadigde vetzuren12.311.268.3362.22
Enkelvoudig onverzadigde vetzuren4.23.811.6710.56
Meervoudig onverzadigde vetzuren2,32.238.3336.67

Vitamines en mineralen

Vitamine naamBedrag per 100 gram% dagtarief
KoeSchapenKoeSchapen
Vitamine C (ascorbinezuur)1 mg1 mg1,11,1
Vitamine B1 (Thiamine)0,04 mg0,05 mg2.73.3
Vitamine B2 (riboflavine)0,12 mg0,15 mg6.78.3
Vitamine D (Calciferol)0,62 mcg0,61 mcg6.26.1
Vitamine E (tocoferol)0,3 mg0,4 mg22.7
Vitamine A (retinol-equivalent)0,17 mg0,18 mgtwintig21.3
Beta-caroteen0,06 mg0,07 mg1,21.4
Vitamine PP (niacine-equivalent)0,3 mg3,7 mg2518.5

Naast belangrijke vitamines en hun hoge concentratie, zijn er mineralen in Brynza. Hun aantal geeft het lichaam een ​​bijna dagelijkse norm van deze stoffen die belangrijk zijn voor de gezondheid.

Minerale naamBedrag per 100 gram% dagtarief
KoeSchapenKoeSchapen
Ijzer0,7 mg0,9 mg3.95
Calcium630 mg780 mg6378
Kalium95 mg115 mg3.84.6
Natrium1200 mg1200 mg92.392.3
Magnesium24 mg35 mg68.8
Fosfor375 mg525 mg46.965.6
Zwavel221 mg211 mg22.121.1

Brynza eet graag op elke leeftijd. Dergelijke verslavingen zijn niet verrassend: deze kaas heeft een aangename smaak. Daarnaast is fetakaas erg gezond en heeft het een herstellend effect op alle organen en systemen. Als gevolg hiervan krijgt het lichaam een ​​volledige lading energie en een belangrijk vitamine-mineraalcomplex.

Brynza - voordelen, calorieën en schade. Wat is goede fetakaas

Brynza is een van de producten gemaakt van melk. Gewoonlijk heeft wit, vergelijkbaar met kaas, een zure melk smaak en geur. Het wordt al sinds de oudheid door mensen gegeten en de voordelen van fetakaas voor bijna elke leeftijd zijn hem al lang bekend. In medische verhandelingen wordt beschreven dat het een gunstig effect heeft op de spijsvertering, botten en tanden versterkt en haaruitval voorkomt.

Volgens de legende werd brynza voor het eerst per ongeluk ontdekt door de Arabische koopman Kanan gedurende drie millennia voor Christus. De bereiding ervan wordt beschreven door Homer in The Odyssey. Dankzij culturele uitwisseling is Brynza Europa binnengedrongen.

In Kievan Rus was het lange tijd de enige bekende kaas en een populair product; in de annalen wordt vermeld dat hulde aan de Russen soms met kaas werd genomen. De inmiddels bekende naam van Brynze is gegeven door de Getae, die tussen de Donau en de Balkan woonde.

Tegenwoordig is fetakaas een van de belangrijkste producten in een aantal nationale keukens van Oost-Europa.

De samenstelling en het caloriegehalte van fetakaas

In vergelijking met andere harde kazen is de samenstelling van fetakaas veel beter in balans ten behoeve van het menselijk lichaam: het heeft minder vet en meer eiwitten.

De genezende eigenschappen van schapenkaas worden grotendeels geassocieerd met het licht verteerbare calcium dat erin zit: de dagelijkse behoefte van het lichaam wordt geleverd door slechts 100 gram van het product.

Een andere nuance waardoor fetakaas zo nuttig is: het heeft tijdens de bereiding geen warmtebehandeling nodig en daarom blijven alle vitamines (C, E, A, B1, B2) en mineralen (calcium, kalium, fluorzouten) behouden.

Het gemiddelde caloriegehalte van fetakaas is slechts 260 kcal, waardoor het als voedingsproduct kan worden gerangschikt. Er zijn kaassoorten met calorieën van minder dan 160 kcal.

Nuttige eigenschappen van fetakaas

Om ervoor te zorgen dat brynza echt een product wordt dat de gezondheid bevordert, en niet andersom, moet u allereerst letten op de kwaliteit van de brynza:

  • Het moet een elastische vorm hebben. Als de fetakaas zich langzaam verspreidt of afbrokkelt, wordt de productietechnologie geschonden. Het droge land van Brynza bewijst dat het lang is opgeslagen voordat het werd verkocht, wat betekent dat een deel van de helende eigenschappen al verloren is gegaan.
  • De kleur moet wit of lichtgeel zijn. Als de fetakaas met felgele droge vlekken een oud product is.
  • De structuur van de gesneden fetakaas is enigszins poreus, met een kleine hoeveelheid onregelmatig gevormde holtes.
  • Aandacht! Conserveringsmiddelen worden vaak toegevoegd aan fetakaas die via winkelketens wordt verkocht om de houdbaarheid te verlengen..

Het is alleen nodig om fetakaas in een koelkast te bewaren die stevig in huishoudfolie of folie is gewikkeld en er even uit te halen. De gemiddelde houdbaarheid voor een goede opslag is 5-7 dagen. (De ideale optie is wanneer de fetakaas in zijn eigen pekel wordt bewaard: 2-3 weken.) Daarna wordt de fetakaas beroofd van zijn smaak en - vooral - nuttige eigenschappen.

De voordelen van fetakaas worden voornamelijk bepaald door het verhoogde gehalte aan calcium en fosfor erin, daarom wordt het aanbevolen voor ziekten en verwondingen van het skelet (osteoporose, rachitis, fracturen), evenals voor zwangere vrouwen.

Het therapeutische complex van fetakaas van melkzuurbacteriën, aminozuren en B-vitamines is geïndiceerd voor aandoeningen van de lever en het zenuwstelsel, op oudere leeftijd. Een positief effect werd waargenomen bij het gebruik van fetakaas op de huidconditie..

Een caloriearm product, dat tegelijkertijd dierlijke eiwitten bevat, is een uitstekende aanbeveling voor iedereen die vleesproducten weigert.

Er moet echter worden opgemerkt dat de wijdverbreide mening over de normalisatie van darmmicroflora bij het gebruik van fetakaas onjuist is, omdat deze geen levende bacteriën bevat. Dit wordt bepaald door het te weken tijdens het koken in zout water om de activiteit van bacteriën te stoppen.

Schade van fetakaas

Bestaande contra-indicaties voor fetakaas worden juist geassocieerd met een verhoogd zoutgehalte. Het is onwenselijk om het chronisch te gebruiken als u lijdt aan aandoeningen van het cardiovasculaire en urinaire systeem, evenals met een verminderde zuurgraad van de maag. Het zoutgehalte van Brynza kan worden verminderd als het voor gebruik met kokend water wordt verbrand of in koud water wordt bewaard.

Brynza is, net als de rest van de kaas, onverenigbaar met vlees, vis, gevogelte, peulvruchten, plantaardige olie, suiker, suikerwerk, zoete vruchten.

De voordelen en nadelen van fetakaas (video)

Brynza

Brynza is een pekelkaas, die niet alleen is gemaakt van koemelk, maar ook van geiten-, schapen-, buffelmelk en soms van een mengsel van deze soorten melk. Bij de implementatie van fetakaas komt het na 20 dagen weken in pekel, soms na 60 dagen. Volgens het label kunnen we in principe niet bepalen hoeveel dagen de kaas in pekel is gedrenkt. Maar als de fetakaas scherper en zouter is, werd hij dienovereenkomstig 60 dagen of langer in pekel gedrenkt.

In tegenstelling tot de meeste kazen heeft het kaasoppervlak geen korst. Als de kaas aan de randen enigszins is opgedroogd, betekent dit dat hij lange tijd op het aanrecht heeft gelegen en een aantal van zijn nuttige stoffen heeft verloren. Er is geen echte kaas die inherent is aan de meeste kazen met een karakteristiek "holey" -patroon. Er zijn zeer weinig holtes in hoogwaardige fetakaas en zelfs die met een onregelmatige vorm.

Massafractie vet in droge stof (aangegeven op de verpakking) - is een indicator van bruikbaarheid en smaak, moet minimaal 40% zijn. En de lekkerste en gezondste fetakaas met een vetgehalte van 50%.

De geboorteplaats van Brynza is het Arabische Oosten. De geboortetijd is zevenduizend jaar geleden. Discoverer - Arabische koopman Kanan.

Tijdens een lange reis nam Kanan melk mee die in een wijnzak uit een schapenmaag was gegoten.

Na vele kilometers te hebben afgelegd, besloot hij een hapje te eten, opende een wijnzak en van daaruit stroomde een modderige vloeistof naar buiten en viel een wit, dicht stolsel uit. De koopman probeerde het en was tevreden. Er was dus een ontmoeting van een man met kaas.

Bulgaren bereiden het op een speciale manier: bestrooi kaas met rode peper, voeg een beetje boter toe, wikkel het stevig in bakpapier en bak het in de oven. Op deze manier bereide kaas heeft een zeer delicate en sappige smaak en een aangenaam aroma..

Fetakaas kunt u het beste bewaren in zijn "inheemse" pekel. Zo heb je een blikje gekocht met zeshonderd gram fetakaas, en voor een salade heb je tweehonderd gram nodig.

Doe de overgebleven fetakaas voorzichtig in een glazen pot of plastic bak en giet de hele pekel erop. Dek de vaat af en zet in de koelkast. Gebruik binnen twee tot drie weken.

Als er geen pekel is, wikkel de fetakaas dan stevig in folie of film.

Brynza caloriegehalte

Brynza bevat ongeveer 260 kcal en ongeveer 18 g proteïne, wat een uitstekende indicator is als je spiermassa moet opbouwen of gewoon het lichaam met energie moet vullen. Slechts 100 g product geeft je de hele dag een calciumreserve..

Voedingswaarde per 100 gram:

Eiwitten, grVetten, grKoolhydraten, grAsh, grWater, grCaloriegehalte, kcal
22.219.20.4552260

Brynza bevat 288 calorieën, tot 15 g eiwit en tot 26 g vet, evenals calcium, natrium, fosfor, vitamine B1, B2 en C.

Ze raadt aan fetakaas en schapenkaas pas na een maand opslag te eten.

Brynza is erg nuttig voor de gezondheid van de huid en het lichaam als geheel. Regelmatig gebruik van fetakaas helpt de jeugdigheid, gladheid, fluweligheid en stevigheid van de huid te behouden.

Vanwege het hoge gehalte aan calcium, dat in een licht verteerbare vorm is, is fetakaas nuttig voor het behoud van tanden en het skelet. Brynza zal ook de spijsvertering vergemakkelijken en de ontwikkeling van bederfelijke bacteriën in de darm remmen..

In het record voor de aanwezigheid van calcium en fosfor

Brynza is gecontra-indiceerd bij mensen met aandoeningen van de nieren, galwegen, lever, maag en alvleesklier. Dit komt door het hoge zoutgehalte van het product..

Het zoutgehalte kan worden verminderd door warmtebehandeling, houd de kaas gewoon een paar minuten in kokend water of laat hem een ​​tijdje in gewoon water weken.

Na verwerking kan dit zuivelproduct zelfs worden geconsumeerd door mensen die aan de bovengenoemde ziekten lijden..

Het bevat praktisch geen kalium, maar tegelijkertijd is het natriumgehalte vrij hoog, daarom is fetakaas gecontra-indiceerd voor mensen die problemen hebben met de bloedsomloop, het zenuwstelsel.

Ook niet aanbevolen voor gebruik door mensen met lactose-intolerantie.

Deze video bespreekt de gunstige eigenschappen van fetakaas en de waarde ervan in de voeding van een gezond persoon. Artsen delen hun mening over het product.